Робити бізнес в інтернеті просто - ти ні в кого не питаєш дозволу.

Контактна інформація:

м.Львів, вул. Лемківська 15а
Електронна пошта: studiowebera@gmail.com

Cтаціонарний номер: 244 49 48
Мобільний номер : 093 91 84 238
 
 

Як проходить навчання на курсах

Просто "прослухати" наші курси не вийде. Це не лекції. Ефективне навчання полягає в постійній практичній роботі і тому воно включає в себе домашні завдання, контрольні і самостійні роботи, а також дуже багато прикладів які розбираються безпосередньо на заняттях.

Ми навіть ставимо оцінки і можемо вести щоденник відвідування та успішності для тих роботодавців, які платять за навчання працівника!

Програма навчання побудована за принципом "все в одному". Ми не розбивали її на початковий і просунутий рівень, так як новачкам довелося б проходити два курсу, а просунуті ризикували б потрапити на курси для новачків. Це стало можливим завдяки збільшенню тривалості курсів, а також тому, що ми не витрачаємо час на непотрібну теорію і розглядаємо тільки ті завдання і те, що необхідно для роботи. Крім того, в процесі співбесіди, а також на першому занятті з допомогою тестування ми визначаємо початковий рівень підготовки кожного слухача і потім відповідно плануємо рівень індивідуальних завдань для самостійного опрацювання.

 
Єдині курси SEO у Львові
revol.com.ua © 2011
м.Львів, вул. Замарстинівська 83А кабінет 402
тел.: 093-91-84-238 | studiowebera@gmail.com
детальніша контактна інформація